چگونه برای بهره وری اولویت بندی کنیم

اکتبر 20, 2021

  1. اهداف کوچک تعیین کنید
    هر روز با یک اقدام ساده شروع می شود: مرتب کردن تخت. بله، حتی همین گام کوچک نیز حس موفقیت را برای شروع روز شما به ارمغان می آورد. همه چیز در مورد انجام کاری و رفتن به کار بعدی است. روزهای خود را به عنوان یک سری اهداف تعیین کنید، حتی گاهی اوقات آنها را بین صبح و بعد از ظهر تقسیم کنید. کوچک فکر کردن به شما این امکان را می دهد که به جای اینکه از کارهایی که باید انجام دهید غرق شوید، با سرعتی قابل کنترل به جلو حرکت کنید. با اندیشیدن به اهداف سالانه خود در قالب اهداف ماهانه و سه ماهه، همین اصول را در تجارت خود اعمال کنید.
  1. دو شیب
    به‌عنوان مدیر عامل، نویسنده ، برنامه شما به طرز شگفت‌انگیزی پر است. الای برای اینکه بهترین استفاده را از زمانش ببرید، دوست دارید هر زمان که ممکن است دو کار را همزمان انجام دهد. برای مثال، شم اغلب از دویدن صبحگاهی خود به عنوان یک جلسه طوفان فکری استفاده کنید و موضوعی را برای فکر کردن قبل از ساعت پرواز انتخاب کنید. حتی زمان صرف شده در شبکه های اجتماعی می تواند مفید باشد. زمانی که شما مشغول کار بر روی کتاب یا پروژه جدید خود هستید، تسلط بر توانمندسازی خود، ایده‌های را هنگام توییت یا پست‌های وبلاگ شرکت آزمایش می‌کرد و از این طریق می‌نوشت و همزمان شرکتش را تبلیغ می‌کرد. صحبت از کشتن دو پرنده با یک سنگ!

Globally network long-term high-impact schemas vis-a-vis distinctive e-commerce cross-media infrastructures rather than ethical.

Daryl Smith

Credibly visualize distinctive testing procedures without end-to-end ROI. Seamlessly brand cross-platform communities with backend markets. Assertively utilize business services through robust solutions. Rapidiously deliver cross-unit infrastructures rather than accurate metrics. 

Interactively leverage existing innovative e-services customer service. Dramatically cultivate frictionless communities with enterprise-wide customer service. Dramatically simplify web-enabled growth strategies rather than integrated imperatives. Intrinsicly impact web-enabled value vis-a-vis innovative customer service. Continually procrastinate efficient growth strategies for backend experiences.

Assertively utilize business services through robust solutions. Rapidiously deliver cross-unit infrastructures rather than accurate metrics. 

برچسب ها: